יש לתאם פגישה טרם הגעתכם אלינו

  • Atnachta-8.10.17-22new1 copy
  • Atnachta-8.10.17-26new1 copy
  • Atnachta-8.10.17-22new1 copy
  • Atnachta-8.10.17-26new1 copy

פינות ישיבה לילדים

 

מדוע לבחור בפינות ישיבה לילדים של אתנחתא

 

אנו באתנחתא נעצב עבור בתכם פינת ישיבה לילדים שתעניק לה מתחם אישי רך, נעים וקסום, בו הם יוכלו לשחק, לחלום, לנוח ולדמיין לבד או עם חברות. הפינה תהיה מותאמת במדויק למידות החדר, לסגנון העיצוב, לצרכי ילדתכם ולטעמכם האישי.

 

פינות ישיבה מעוצבות לילדים בהתאמה אישית

 

אנו מחזיקים במבחר איכותי ומגוון של בדי ריפוד מרהיבים ביופיים המתאימים לילדים ומיובאים ממיטב היצרנים בעולם. בין היתר, תוכלו למצוא אצלנו בדים בגוונים בהירים, עם הדפסים גיאומטריים, מעוגלים או אוריינטאליים. יתרה מכך, כל מערכת ישיבה מעוצבת מתוכננת עמנו בהתאמה אישית לצרכיכם, ובאה לידי ביטוי במידות מערכת הישיבה, במבנה שלה ומרכיביה, גובהה, סוג הכריות וכמובן עיצוב הבדים. כך שעימנו תוכלו ליצור פינת ישיבה מושלמת העונה במדויק למידות החדר, סגנונו ומרכיביו, ומתאימה במלואה לצרכים, לרצונות ולאורחות חייכם.

 

פינת ישיבה מודולארית לילדים

 

פינות הישיבה שאנו מעצבים לסלון, לחדרי הבית, לגינה וכמובן לילדים, הינן מודולאריות וניתנות לשינוי על ידי כל אחד בכל רגע. כך יכולה פינת הישיבה לגדול עם ילדכם ולהתאים לצרכיה המשתנים עם השנים. בנוסף, היכולת של ילדתכם לעצב את פינת הישיבה תהפוך אותה לממלכה קסומה שעשויה בקלות להפוך לכס מלכות, מיטת אפריון, מבצר על ראש הר או כל רעיון אחר. ואם לא די בכך, פינת ישיבה זו תעניק פתרון מושלם לחברי בתכם ובני דודיה הבאים להתארח אצלכם ונשארים לישון ללילה.

 

פינת ישיבה איכותית

 

גורם נוסף שהופך את פינות הישיבה שלנו אידיאליות לילדות, נובע מהיותן מבוססות על פריטי ריהוט איכותיים, חזקים ועמידים. האיכות מגיעה משימוש בבדים וחומרי גלם משובחים וחזקים, התפורים באופן מקצועי עם רמת גימור גבוהה ביותר. כך תזכו בפינות ישיבה אשר ישרתו אתכם שנים רבות וטובות, וילוו את בתכם לאורך כל ילדותה והתבגרותה.

 

סיוע והכוונה מקצועית

 

על מנת לסייע לכם בתכנון מערכת ישיבה אידיאלית עבור ילדתכם, אנו נשמח להיפגש עמכם ולתכנן ביחד את מערכת הישיבה. יש לנו את כל הידע, הניסיון והכלים על מנת לתרגם את הצרכים והחלומות שלכם לכדי מציאות, ולהעניק לכם מערכת ישיבה לילדים פרקטית ויפה, המשלבת באופן חכם והרמוני גוונים וצורות שונות.

 

הזמינו פינת ישיבה לילדות

 

להזמנת פינת ישיבה לילדים בהתאמה אישית מלאה התקשרו אלינו באתנחתא עוד היום, לטלפון 072-394-3624. אנו נשמח לקבוע מועד לפגישה ולסייע לכם ביצירת מערכת ישיבה מושלמת לילדכם.

במשפחת שוורץ חושבים גם על הילדים.