יש לתאם פגישה טרם הגעתכם אלינו

  • Atnachta-5.12.17-34new copy
  • Atnachta-5.12.17-36new copy
  • Atnachta-5.12.17-34new copy
  • Atnachta-5.12.17-36new copy

מיטה נפתחת

מיטה נפתחת היא פתרון מעולה לאנשים האוהבים לארח

 

בישראל ניתן למצוא אנשים שהתקבצו מכל הגלויות, מכל רחבי העולם. אך אם יש דבר מה שמאפיין את מרביתנו, הרי שזו העובדה שאנו אוהבים לארח וגם להתארח. ואיך ניתן לארח בני משפחה או ידידים שרוצים להישאר ללון? ניתן לעשות זאת ובקלות אמצעות מיטה נפתחת. בעסק המשפחתי המיוחד אתנחתא תוכלו למצוא מגוון רחב מאוד של ספות, מיטות נפתחות ומערכות ישיבה. לא משנה היכן אתם מתגוררים או מהו גודל הבית שלכם, כאן תוכלו למצוא פתרונות מעולים, במחירים משתלמים.

 

זקוקים לעזרה? אתנחתא לשירותכם

 

מהי המיטה הנפתחת הנחוצה לכם? האם דרושה לכם מיטה ייצוגית, שתתאים לסלון ואשר תשמש אתכם גם כמערכת ישיבה? ואולי נחוצה לכם מיטה גדולה, זוגית, ואולי מיטה ליחיד? מיטה למבוגר או אולי לבני הנעורים? יתכן מאוד שאתם יודעים בדיוק מה אתם רוצים אך באותה המידה, יתכן שאתם עדיין לא משוכנעים מה יהיה עבורכם הכי שימושי, הכי יעיל והכי נוח. תנו לניסיון של אתנחתא לעזור לכם למצוא את המיטה או הספה המושלמים בשבילכם. תארו לנו מהם הקריטריונים שחשובים לכם, תנו לנו את המידות והגדלים הרלוונטיים, ונעזור לכם למצוא את המיטה הנפתחת שתגרום לכם להרגיש בנוח וכך – גם לאורחים ולחברים שלכם.

 

מגוון רחב עבורכם

 

הקולקציה העשירה של אתנחתא מציגה מגוון רחב של ספות ביניהן תמצאו גם ספות נפתחות, מערכות ישיבה, מיטות נפתחות. בין היתר תוכלו למצוא עיצובים סולידיים או עיצובים נועזים. תוכלו למצוא ריפודים שיגרמו לכם להרגיש כמו מלכים ויש גם ריפודים מבדים נושמים. המיטות בנויות כך שהן נפתחות בקלות, ובאותה הקלות הן גם נסגרות. ישנם דגמים המשלבים גם ארגז מצעים נלווה וכן כריות מקסימות. צבע סולידי מדבר אליכם? מעדיפים סגנון צעיר או דגם מיוחד? פנו לאתנחתא, אנו לשירותכם.

 

מעוניינים להשתדרג במיטה נפתחת? השאירו את הפרטים שלכם או התקשרו אל יוצרים אתנחתא 073-705-4277.