יש לתאם פגישה טרם הגעתכם אלינו

  • Atnachta-5.12.17-34new copy
  • Atnachta-5.12.17-36new copy
  • Atnachta-5.12.17-34new copy
  • Atnachta-5.12.17-36new copy

כורסא נפתחת

 כורסא נפחת של אתנחתא – כורסא, מיטה וספה בו זמנית

 

יש כאלה שאוהבים את הכורסא שלהם הרבה יותר מכפי שהם אוהבים כל פריט ריהוט אחר בבית. יש כאלה שנוהגים להתפנק על הכורסא מול הטלוויזיה, עם אורחים, האישה, הבעל או עם הילדים. ולצד כורסאות רגילות, יש בנמצא גם את הדגמים הנפתחים. באמצעות כורסא נפתחת יש בנמצא פתרון מעולה, בין אם מגיעים אורחים ובין אם רוצים לתפוס תנומה קלה, בכל שעה.

 

כורסא פרקטית וגם מעוצבת

 

רבים מאתנו אוהבים לאבזר את הבית עם חפצי נוי שונים. יש כאלה שמעדיפים להשקיע בפתרונות פרקטיים, שימושיים. ללא ספק, הכורסא הנפתחת תתאים לכולם – גם לאלה וגם לאלה. מצד אחד, מדובר בפתרון פרקטי, רב שימושי ויעיל להפליא. מצד שני, יש בנמצא דגמים מעוצבים היטב, מרהיבים ואסתטיים להפליא.

בין הספות הללו, שמוצגות בחברת אתנחתא, ניתן למצוא דגמים בעלי קו צעיר ורענן לצד דגמים שקיבלו את השראתם מהדגמים המקובלים כיום באירופה ובארצות הברית. הכורסא הזאת פרקטית מאוד, מפני שהיא לא תופסת מקום רב, והיא יכולה בהחלט להשתלב גם בדירות קטנות וגם בבתים מרווחים. זהו פתרון שאין כמוהו לאירוח, כאשר מגיעים אורחים בלתי צפויים, בני משפחה או חברים. ישנם דגמים שיתאימו מאוד לסלון ויש כאלה שיתאימו יותר לחדר אורחים. יש דגמים שישתלבו נהדר בצימר ויש כאלה שיתאימו מאוד אפילו למשרד או לחדר העבודה.

 

בואו לעצב ספה משלכם

 

אילו כורסאות נפתחות מדברות אליכם? האם אתם מעדיפים עיצוב במראה פרחוני ועליז? ואולי אתם מעדיפים את המראה הכבד, עם הצבעים הכהים? האם אתם מחפשים כורסא נפתחת לחדר הילדים או שנחוץ לכם סגנון אוריינטלי או נועז וחדשני? בחברת אתנחתא נוכל לעזור לכם להגיע אל הכורסאות ואל מערכות הישיבה האופטימליות. אנו מתמחים גם בפתרונות בהתאמה אישית, בעיצוב, במראה, בסגנון, בריפוד וברמת הרכות.

 

מעוניינים להשתדרג בכורסא נפתחת? השאירו את הפרטים שלכם או התקשרו אל יוצרים אתנחתא 073-705-4277.