יש לתאם פגישה טרם הגעתכם אלינו

הסיפור שלנו

האנשים שמאחורי אתנחתא

אתנחתא נולדה מתפישת עולמנו המשלבת בין איכות חיים נינוחה ואקזוטית ובין אסתטיקה ועיצוב עכשוויים. פינות הישיבה שלנו, הן הלב של הבית, לכאן מגיעים כולם לזמן איכות ושלווה ביחד או לבד. המודולריות והניידות של הפינות גם היא מתאימה לאורח החיים בו אנחנו מאמינים -נייד וזורם.
מה שמתאים היום לחדר האירוח המרכזי (הסלון) יתאים מחר לארח חברים שנשארו לישון (מיטת אורחים), לפני שעה ישבנו כאן לקרוא ספר (ספה – כורסא) ועכשיו פתחנו את הפינה ואנחנו מתגלגלים כאן עם הילדים (ממש ג'ימבורי) … ככה נראים החיים שלנו היום וככה נראים החיים של רוב האנשים סביבנו.
עוד מרכיב מאוד משמעותי במראה המוצר קשור להיותנו אוהבי עיצוב עכשווי מעודכן, הפינות שלנו מוקפדות גם באיכות העיצוב שאנחנו מציעים ללקוחות בנוסף לאיכות המוצר עצמו. אין סתירה בין נוחות לעיצוב מודרני או בכלל עיצוב טוב, להפך!
אנחנו מייצרים את הפינות בבית המלאכה שלנו בישראל, כל שלב בייצור נמצא תחת פיקוח מלא שלנו. מדובר באיכות תפירה מעולה ובמגוון רחב של בדים מרהיבים ממיטב היצרנים בעולם.
עדי וגולן רצון הקימו את אתנחתא, בשנת 2010, היא מעצבת המוצר והוא מנהל הייצור והתפעול. אתנחתא ללא ספק מייצגת את אורח החיים שלהם: הם הכירו בחופי סיני והיום הם בעלי משפחה ועסק פעיל אותו הם מנהלים לצד אהבתם לחיים אלטרנטיביים קרובים לטבע ואהבה לעיצוב מודרני ונועז.